
Modell EZ100 Fra Bombax Miner gruvedrift ethash Algoritme med en maksimal hashrate på 3.8 GH/s for et strømforbruk på 760W.
| Daglig | Månedlig | Årlig | |
|---|---|---|---|
| Inntekt | $ 2.27 | $ 69.04 | $ 828.52 |
| Elektrisitet | $ 0.73 | $ 22.21 | $ 266.49 |
| Overskudd | $ 1.54 | $ 46.84 | $ 562.03 |
| Algoritme | Hashrate | Forbruk | Effektivitet | Lønnsomhet |
|---|---|---|---|---|
| EtHash | 3.8 GH/s±10% | 760w±10% | 200.00j/GH | $ 1.54 |
| Produsent | Bombax Miner |
| Modell | EZ100 |
| Også kjent som | Bombax Miner EZ100-C (3800MH/s) |
| Utgivelse | May 2024 |
| Størrelse | 440 x 133 x 427mm |
| Vekt | 12700g |
| Støynivå | 50db |
| Kraft | 760w |
| Spenning | 110 - 240V |
| Grensesnitt | Ethernet |
| Temperatur | 10 - 40 °C |
| Luftfuktighet | 10 - 90 % |